Kim jesteśmy?

Właściciel biura to wykwalifikowany specjalista w zakresie rachunkowości i finansów, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży jako główny księgowy, samodzielny księgowy, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez liczne szkolenia. Wieloletni członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, posiadający Certyfikat Ministra Finansów. Wiedza i doświadczenie sprawia, iż warto powierzyć nam rachunkowe obowiązki.

Co oferujemy?

Oferta Biura Rachunkowego LEX skierowana jest zarówno do małych i średnich firm jak również do klientów indywidualnych. Biuro zajmuje się kompleksową obsługą firm, udzielając wsparcia na wszystkich etapach prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta naszego biura rachunkowego skierowana jest zatem do wszystkich, którzy mają problem z podatkami, nie wiedzą jaką wybrać formę opodatkowania bądź jak je rozliczyć albo po prostu nie mają na to czasu. Dzięki nam nie trzeba się już martwić o prawidłowe i terminowe złożenie deklaracji podatkowych, bowiem nasze biuro załatwi wszelkie formalności szybko, skutecznie i w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Co nas wyróżnia?

Biuro Rachunkowe LEX cechuje doświadczenie, profesjonalizm, solidność i bezpieczeństwo. Do obsługi finansowej wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie, dzięki czemu zapewniamy poufność przechowywanych danych i stuprocentową poprawność wykonywanych obliczeń, dokonywanych w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Nasze działania wspierają specjaliści w zakresie kadr i płac i informatyki.
 

ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY!